Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a monitornak?

Mi a baja a monitornak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vásároltam egy LG Flatron W2246 monitort, eddig minden gond nélkül működött de ma amikor bekapcsoltam sípoló sistergő hangot adott ki, egy pillanatra beugrik a kép de aztán kikapcsol, mi történhetett?

Nem volt se ütve sem ki be húzva úgy állt ahogy eddig is, régebbi játékokra és filmnézésre, de főleg tanulásra volt használva.


A PCmax oldalon vásároltam 1 év garancia van rá. Most mit lehet kezdeni vele? Kicseréltetni esetleg szervizelni? Viszont az baj gondolom, hogy ez volt az utolsó ebből a típusból. Így nem igazán tudom mit tehetnék most.

Ha esetleg valaki tudna megoldást válaszát előre is köszönöm!


2019. jan. 22. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
7,5 éve megjelent monitor, benne van az ilyesmi. Vidd vissza a boltba és kérj egy hasonló specikációval rendelkezőtt
2019. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valszleg a vezérlő vagy a háttérvilágítás ment ki belőle. Vidd vissza, hisz garancia van rá. Ha nem ugyanilyet, de hasonlót tudnak adni helyette.
2019. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

PL [link]


IPS paneles monitor olcsón. Sokkal jobb, mint a W2246

2019. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most bekapcsolt és van kép, viszont enyhén villodzik és sistereg.
2019. jan. 22. 14:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a hideg megárthatott neki? Mert ma elég hideg volt itthon mielőtt haza értem.
2019. jan. 22. 14:15
 6/8 MGéza ***** válasza:
Azért gondolom mínuszok nem voltak a szobádban. 10-15C°-ot ki kéne bírnia károsodás nélkül. Vidd vissza, hibás.
2019. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Részemről azért csalódtam az LG-ben. Nagyon dicsérik pedig a márkát azt hittem pár évig kiszolgál majd ez a monitor, még ha régebbi fajta is, de se baj.
2019. jan. 22. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, PC-Max használt cuccokat árul. Olyanokat, amiket nagy cégek a 3 éves avulási idő után eladtak. Ezek általában nincsenek agyon használva, épp ezért adnak rá garanciát, de akkor sem vadi újak, tehát benne van a pakliban, hogy tönkre megy. Te 2 hónapja vetted, de lehet, hogy már jó 4 évnyi használat van benne, szóval ne az LG számlájára írd, inkább örülj, hogy garanciában visszaviheted.

Ha kéztől vetted volna, most nem tudnál mit tenni.

2019. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!