Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hirtelen nincs kép! Mi lehet...

Hirtelen nincs kép! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A számítógépemen játszottam, és elment a kép. Ilyen problémával korábban nem találkoztam. Egy Gtx 1050ti 4gb oc kártyám van, és egyszerűen fel sem fogom, hogy mi történhetett. Az integrált videókártyával működik a gép, van kép, nincs más hiba szóval biztosan a kártyával van baj. Szétszedtem a gépet, letisztogattam (szakszerűen, nem vizes rongyokkal meg ilyenekkel 😄) összeraktam és a probléma változatlan. A BIOS-ban sem érzékeli. Amikor ránéztem a grafikus felületen az alaplap térképén a PCI porton "üres" felirat jelenik meg. Mindent próbáltam, a BIOS-t, a rendszert is frissítettem. 3.éve van meg a konfig, mindent újonnan vettem anno. A kártyára sajnos már nincs garancia, ezért jó lenne, ha megtudnám csinálni. Kérlek segítsetek, mert nincs ötletem! Köszönöm előre is!

Specifikáció:

CPU: Intel Core i3 6100 3,7GHz

Alalap: ASRock H170 PRO4

Videókártya: Gigabyte GTX 1050ti 4gb OC

Tápegység: Zalman ZM-400

RAM: Kingston 8GB DDR4

+Egy 240gb-ssd és egy 2TB-s HDD



2019. jan. 26. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A kártyán a ventilátorok felpörögnek?

Nem lehet, hogy csak kicsúszott a tápcsatlakozó (már ha van ilyen)?

2019. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A ventilátorok ennél a típusnál csak bizonyos hőmérsékletnél kapcsolódnak be. Tápcsatlakozó nincs rajta, az alaplapból veszi fel az energiát.
2019. jan. 26. 19:18
 3/3 MGéza ***** válasza:
Van másik 16X pcie az alaplapodon? Úgy látom igen, a másikban is próbáltad már?
2019. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!