Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy ssd-t beraktam a...

Vettem egy ssd-t beraktam a gépbe a hdd mellé de nemlátom a rendszerben nemismeri fel a gép vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 19:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
és az lehet hogy a sata kábel romlott el?
2019. jan. 27. 20:17
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Márpedig ez az SSD valamiért nem látszik.

Ha a tápkábel és az adatkábel is be van dugva akkor itt látni kéne. Valószínűleg rossz...

2019. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Akár a SATA kábel is lehet rossz vagy a tápkábel szakadt...
2019. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
ma már nemtudok másikat szerezni de holnap szerzek egyet köszönöm addig is a segitsèget
2019. jan. 27. 20:33
 25/28 anonim ***** válasza:
Boot-olj be egy telepítővel, annak látnia kell, úgyis majd így kell telepíteni a rendszert...
2019. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Sima SATA-s SSD? Ha igen, akkor jó-e a SATA-Kábel? Nincs megtörve a tápkábel? Engedélyezve van-e a BIOS-ban az a port amire rá van dugva?

Ha mSATA-s akkor az utolsó kérdés itt is érvényes.

Ha NVM-e-s, akkor engedélyezve van-e a BIOS-ban az NVM-e-Slot?

Ha a BIOS-ban látható az SSD, akármilyen típusú, akkor particionáltad már? (Bár ezt nem hinném, mert a kép arra utal, amit feltöltöttél, hogy itt hardware-es hiba vagy beállítási gond lehet...)

2019. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm a hozzáértőknek a lepontozást. Ha egy SATA meghajtó nem látszik BIOS-ban vagy a lemezkezelőben akkor ez nem lehet más mint hardverprobléma. Ilyen a kábel vagy maga a meghajtó hibája. Aki nem így gondolja és lepontozott azzal szívesen megvitatom...
2019. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#27! #13-as választ nézd meg: "Látja a biosban".
2019. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!