Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hűtő paszta mennyit...

Processzor hűtő paszta mennyit segít?

Figyelt kérdés

Adott i5 4460 processzorom, rajta csücsül a kis alap hűtő, na most nem tudom hogy, csak pasztázzam a a procit, vagy vegyek rá újabb hűtőt is? Mivel felpörög a ventilátor játékon belül és húzza a videokártyám (Asus strix 1060 6gb), és érezni a gépház oldalán hogy meleg...

így elég hangos a gép, plusz meleg is a proci. Egy kis paszta megoldaná a problémámat vagy másik hűtőt is javasoltok?



2019. jan. 29. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a számítógép ház szellőzésére fordítanék több gondot. Manapság már alul vannak a tápegységek, ami azt jelenti, hogy nem a gépházon keresztül szívják ki a levegőt, szóval kell a házba is külön venti. Nekem 2 venti tolja be elől és 2 venti szívja ki hátul a levegőt a házból (igaz, hogy igen alacsony fordulatszámon). Persze egy nagyobb CPU hűtőborda sosem árt.
2019. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak hátul van ventilátor ami elszívja a meleget, előre is szertenék majd a jövőben pár ezer forintért beszerelni, plusz erre a proci hűtőre is gondoltam még.
2019. jan. 29. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
AIDA64-el irasd ki az alaplap hőmérsékletét ...ha az is 50-60 fok, akkor a házhűtés a gond. 2500 forintért tudsz venni plusz ventit.
2019. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!