Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy be van...

Mitől van az, hogy be van dugva a táp (230 a konnektorba), hiába nyomom a bekapcsoló gombot, meg sem mozdul, semmi?

Figyelt kérdés

Előzmény:

Gépezés közben feldobta a Trust 120sp@cecamomat mint új hardvert (amit előtte hibátlanul használtam). Kijött kékhalál, kihúztam a kamot, újra kiírta, hogy új hardver, kékhalál 3x miután feljött a rendszer. Kiszedtem a winyót, majd másikat tettem bele, hogy a fontos dolgokat átmásoljam (egyiket masterba, másikat slavebe) nem ismerte fel a régit, amiről másolni akartam volna, kikapcsol, mind a 2 winyo ki, ami "behalt" bele, mondom újrarakom. Azóta be sem kapcsol, semmi, olyan mintha nem érzékelné. Alaplap hibára gondolok. Az alaplapi led világít, ha rajta van a 230. Kipróbáltam másik táppal, avval sem indul..


2010. jún. 30. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
mert a tápegység levédett! (megvédte a számítógépet. Ezt valamelyik rossz hardver okozhatta. Hogy újra elinduljon, próbáld kihúzni a konnektorból a dugót, meg az alaplapról húzd le a tá dugót. Nyomd meg egy párszor a bekapcsoló gombot és aztán el kell indulni. Ha nem akkor a táp halt meg. Ez nekem bevált... Utána próbáld kideríteni hogy melyik alkatrész okozta.
2010. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiszedtem a videokártyát, majd visszadugtam és indult.:)
2010. jún. 30. 21:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel sem akart beindulni.. Nagy nehezen beindult, de már 2x kellett a BIOSban beállítani az időt. Gondolom lemerült az alaplapi elem.
2010. júl. 1. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!