Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lenne baja így a gépnek,...

Nem lenne baja így a gépnek, ezzel a vidikártyával?

Figyelt kérdés

A gépem: Intel celeron 2x2,50Ghz 2GB DDR2 ram, GeForce 405,

80GB HDD.


A videókártyát leszeretném cserélni egy GeForce GTX650-re (1GB DDR5). Nem hajtaná agyon a gépet a videókártya ezzel az összetétellel? Vagy inkább vegyek alaplapot procival (pl. ezt [link] meg még bele 8GB DDR3 ramot? Vagy Tudnátok segíteni Hogy 30 ezer forintból milyen "budget gamer" pc-t lehetne összehozni, ami legalább a lolt vinné minden probléma nélkül, meg gyors lenne a gép? Válaszokat köszi előre is! Lol-t vinné 4k-ban is FHD-ban (ezzel a procival 8 gb rammal meg ezzel a videókártyával). De szerintem olcsóbban is meglenne ha csak lolra kéne, kérlek, segítsetek hozzáértők! Mit kell nézni egy alaplapon? Mondjatok el mindent, köszi előre is... nem tudom hogy mit kell nézni, hogy mitől függ alaplap kompatibilis-e a videókártyával? Akkor a táppal? Gépházbna beleférne-e? STB! Ha tudtok linkeket is dobhattok! Köszi előre is <33



2019. febr. 2. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne baja és nem hajtaná szét nyugi. Mindjárt körülnézek neked.
2019. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Wow, nagyon szépen köszönöm a gyors válaszodat, és a segítségedet előre is!!! :)
2019. febr. 2. 12:38
 3/15 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha tényleg nem hajtja túl a jelenlegi gépemet, akkor nekem szerintem megfelelne egy videókártya csere is!:) Megnéztem, a jelenlegi gépembe ha ilyen videókártya lenne, a lol 4K-ban is menne max grafikán :) de nekem bőven elég ha HD-ban megy !:D Akkor nem lesz baja a gépemnek, hogy 1GB DDR5 128 bites videókártya van benne, 2x1GB DDR2 ram mellett, meg 2x2,5ghz proci mellett? ><
2019. febr. 2. 12:47
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ebből az első ami szerintem értelmes ebben az árban, igaz, egy tízessel több, mint 30, de hátha tudsz rajt alkudni, arról nem is beszélve, hogy ez már erősebb kártyával is jól elboldogul (Nekem ezzel a procival ment egy 1060 6gb gtx minden gond nélkül). A hiányzó részeket meg ki tudod pótolni a régi gépedből.

A rendszer energiaigénye nálam az említett kártyával, proci/vga tuning mellett ~320w.

2019. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) De ha a jelenlegi gépembe beletenném/beletetetném ezt az 1GB DDR5 128 bites videókártyát, nem lenne baja semminek sem? Ez 100%?>< Tápra odafigyelnék, hogy elég legyen bőven a vatt mindenre!
2019. febr. 2. 12:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Majd otthonról tüzetesebben körbevizslatok, mert te lóról körülményes kicsit. Amúgy még lehet nekem is akad a sufniban, ami még szóba jöhetne neked, mint alap.
2019. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Baja nem lenne semminek, max nem kapcsol be, ha nem elég neki vagy a kártya nem menne 100%-on, ha a proci gyengusz, de majd hazulról ügyesebb leszek úgy 40 perc múlva.
2019. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm, csak megnéztem a gépigényen így milyen lenne, és a lol még 4k-ban is menne max grafikán 60fps-el. Úgy a konfigom ilyen lenne: Windows 7 32-bit, CPU: E5200 (2x2,50ghz), ram DDR2 (2x1GB), Vidikártya: Nvidia GeForce 405(512mb ddr2, ezt szeretném 1GB DDR5 128 bitre cserélni!) bár akkor a windowst is frissítenem kell? nagyobbra win32-ről? Bocsi, nagyon nem értek hozzá :(
2019. febr. 2. 12:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Még írd le azért a lapod és tápod típusát vagy teljesítményét.
2019. febr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
rendben nézem
2019. febr. 2. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!