Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új videókátya, DE kevesebb az...

Új videókátya, DE kevesebb az Fps! Mièrt?

Figyelt kérdés

A règi vga : nvidia gt 710

Az uj vga : MSI gtx 660 oc

A processzorom: core 2 quad q6700

( tudom hogy gyenge hozzà igy nem 100% osan hasznàlja ki)


A tàpegysègem elèg gyenge,tervezek ùjjat venni,de nemhiszem hogy köze lenne ahoz, hogy kevesebb az Fps-em.

Mi lehet a probléma?



2019. febr. 2. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd lga 775 már leágazóban van, ddr2 elavult, add el és dobj hozzá egy kis pénzt lehet már olcsón venni kompakt irodai gépeket i5-i7 el szerelve gtx 1050 alacsony profillal bajnok gép. Ha újba gondolkozol am4 athlon 200ge apu-val megbirkozik minden nevesebb játékkal lol dota2 stb 60 fps felett. 60-70 ből kijön egy gép 8gb rammal minőségi táp + ház, vinyót átmented veszel alá egy ssd-t és ennyi, vagy az iorodai gépeket i5-i7 ha szerencséd van hardveraprón kilehet fogni van aki gtx 1050 el árulja.

Esetlen egy olcsóbb xeon config ddr3 rammal akár egy gtx 970est is elvisz ez igy kb 80 pénz vinyó, ssd nélkül.

2019. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért mert 650W gold táp és 4*4gb ddr3-as memóriát tudok jóval ár alatt ,illetve most a videókártya,amit szintén ár alatt szereztem. Azért gondoltam hogy átépítem a gépet,mert elég olcsón betudom ezeket a cuccokat szerelzni.Egyedül processzort nem. De nem érdemes az egész?
2019. febr. 2. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Keress még occsón egy alaplapot és egy procit a ddr3-hoz, aztán dobd össze, jó lesz az. lga 1156/1366 és attól fölfele jó a ddr3 memória.
2019. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha olcsón betudod csapassad, a keret a lényeg h mennyit tudsz rászánni, de hülyén nézne ki 650es goldos táp gtx 660al a hátán..ha most vennék 1070 alá már nem mennék nagyon h időálló is legyen azért, egy 4. generációs i7 már 50 alatt vicc áron vannak, veszel hozzá egy alaplapot és bumm. De mondom attól függ mennyit szánsz az egészre.
2019. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
I5 6600k processzort néztem Gigabyte B150M-D2V alaplappal + 12gb ram-al 66.000 ért + melle menne a táp meg egyenlőre a videokártya.
2019. febr. 3. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!