Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ide elég a 450-480 Watt?

Ide elég a 450-480 Watt?

Figyelt kérdés
Erre a konfigra kéne q6600,HD6750,4 GB ram,2 Hdd,elég neki a táp?

2019. febr. 3. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nézz róla review-eket mit írnak.

Vannak oldalak amik tesztelik őket, olyan eszközökkel amik neked, sem nekem nincs. Pl képes-e leadni azt ami rá van írva, védelmek valóban működnek-e, terhelés alatt mennyire melegszik stb. Meg úgy általában.

Tehát ez nem annyira informatika, inkább elektrotechnika.


Vagy halgass másokra, itt GYK-n pl aki ajánl tápot, még sose láttam hogy sz@rt ajánlott volna. Sőt itt mindig csak a legjobbakat szokták, lásd előttem is Be Quiet-et írtak, nagyszerű táp. Nekem személy szerint Be Quiet Straight Power 11-em van, de az 30k fölötti :D

(Ryzen7 2700x+GTX1080 mellé nem spóroltam ki a tápot, ha pukkana és vinné az egész rendszert a sírba tuti kilennék, de így ennek az esélye közel 0)

2019. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
már ezekkel is tisztába lettem,ne csak a leírást és teljesítményt nézzem hanem videókat,esetleg leírást,teszteket stb stb..tehát alaposan tájékozott legyek és akkor ha a pénz is meg van rá akkor hajrá.
2019. febr. 3. 16:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Tápegységnél a legfontosabb az ágak stabilitása és a benne lévő védelem. 12 volton a gagyi tápok hajlamosak 14-15 volt leadására is akár, ezt pedig kevés alkatrész tolerálja hosszú távon, pl. nem tudod, miért kell félévente winchestert cserélni és azt gondolod, csak te vagy ilyen szerencsétlen, hogy mindig nálad megy minden tönkre.
2019. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A legelső táppal olyan volt,hdd aztán vga,utána ram,utána kuka volt az egész pc....
2019. febr. 3. 17:43
 15/17 A kérdező kommentje:
Cooler Master MWE 400W esetleg ő jó\elég lenne?
2019. febr. 4. 10:04
 16/17 anonim ***** válasza:

Elég, és az is jó tápegység ehhez a konfighoz.

Természetesen egy Be Quiet jobb lenne, de az dupla ár.


Ha nem sajnálod a 2k felárat akkor legyen 500W. Most elég lenne a 400-as is, de ki tudja később mire fejlesztesz, és az árkülönbség minimális.

2019. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
igazából már semmire nem fogok,q6600,HD 6750,2 hdd max még egy optika amit meg kéne hajtania és ennyi. :) Aztán már nem fejlesztés lesz hanem új pc,de az még igen messze van...
2019. febr. 4. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!