Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » S. O. S? Bekapcsoláskor a...

S. O. S? Bekapcsoláskor a monitort miért nem érzékeli? Többi lent!

Figyelt kérdés

A pcx.hu most rendeltem egy összeállított számítógépet! asrock a320 alaplap, g skill 16 gb ram , asus rx 570 videokari. bekapcsoláskor a monitort nem érzékeli! Miért?

Mi lehet a probléma?


2019. febr. 7. 19:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
smart tv-hez(hdmi) is probáltam csatlakoztatni ott a videokártyához csatlakoztattam de ugy se jó. Igy kéne müködjön? nem vagyok nagy szaki
2019. febr. 7. 20:44
 12/17 MGéza ***** válasza:
Igen kéne. A tv sem jelez vissza hogy pc-t érzékelt csatlakozva vagy ilyesmi? Illetve átkapcsoltad monitor üzemmódba?
2019. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ha vga-val tv-re kötötted és nem indul, akkor bizony régi BIOS van az alaplapon, így soha az életben nem fog elindulni, csak ha szerzel hozzá egy, az alaplap megjelenéskor kiadott BIOS által támogatott processzort és azzal frissíted a BIOS-t.

Ezt PCX-nél is megcsinálták volna neked potom 2000Ft-ért, írj nekik emailt és postázd vissza, mivel nem gyári hiba, ezért a postázgatás díját is jó eséllyel te fogod fizetni, de 7-8 ezerrel megúszhatod..

Ha nem vagy "szaki", kérj segítséget, mielőtt hasra ütve gépet raksz össze.

2019. febr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
a tv azt irta ki hogy csatlakoztassak valamit
2019. febr. 7. 20:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Pár dodóval drágábban lazán vehettél volna 450es lapot (legolcsóbb 19k a tiéd 15k volt kb.) amibe nem kellett volna bios-t frissíteni, vagy igen egy bios frissítést 2 rugóért, ezt megjártad postázhatod nekik vissza sajnos ez van ők nem fognak tájékoztatni mert úgy vélik tudod miket rendelsz mi kell neked.
2019. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért kéne értesíteniük bárkit is? Nem egy előre összerakott gépről van szó, ahol 1 kattintással kosárba teszed mert az van és kész, hanem egy összeválogatásról, ezáltal a vásárló felelőssége, hogy teljeskörűen körbejárta és tisztában van a megvásárolt termékekkel és azok lehetséges buktatóival.


Ha te veszel egy autót darabokban nem mehetsz oda a gyárhoz, hogy bocs nem sikerült összerakni rendesen magadtól, ezért csináljátok meg ti.

2019. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitseget! A tv-hez csatlakoztatva megy
2019. febr. 7. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!