Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Magas fps, pillanatnyi szaggat...

Magas fps, pillanatnyi szaggatás. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem rég vettem egy új gépet,és minden játék minimálisan beszaggat félpercenként.A rendszer is új.Mi okozhatja a problémát?

ASUS PRIME Z370-A

Msi Rtx 2080

I7 8700k

Corsair Vengeance 3600mhz ram.

Evga 850w táp.

2db M.2 ssd samsung 500gb

Hdd Wd 3tb 7200rpm.

Minden driver friss,egyszerűen elakadtam,virus biztos nincs,2napja tettem újra.(win1064)

Akinek lenne rá megoldása,nagyon megköszönném!

További szépeket.



2019. febr. 8. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet driver problėma is. Nem mindig jobb az újabb (tapasztalat).

Nekem pl anno az r9 270 el volt az, hogy a rėgebbi (gyarilag mellėkelt lemezen lėvő) driverrel minden tökėletes volt. Frissítettem az újra ės 1-2 jatėkban volt pillanatnyi megakadás. A NFS rivals alatt viszont konkrėtan textúrahibás lett az ėg meg a távoli hegyek. Visszatettem az eredeti divert ės minden jó lett. A mai napig az van fent (hiaba rėgi) minden jatėk hibátlan azóta is. (Csak halkan megjegyzem eredeti játėkok,szal nem azzal volt a baj)

2019. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A játék az ssdre van telepítve? Ha nem, tedd át oda, mert a hdd lassú és előfordul, hogy ha a játéknak hírtelen be kell töltenie valamit, a lassú hdd miatt beszaggat.
2019. febr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen az előző kártyám nekem is driver hibás volt,mindig vissza kellett tenni a régit,viszont erre a kártyára egyetlen egy driver van sajna :(

Az ssd re játékot még nem próbáltam.

Megpróbálom hátha,köszönöm mind kettőtöknek!

2019. febr. 8. 12:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Rá tettem ssdre a BF1et.

144 stabilan megvan,de le droppol 140 vagy az alá,és atom zavaró. :/

2019. febr. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!