Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van itt olyan, aki manapság...

Van itt olyan, aki manapság már nem használ asztali PC-t, laptopot, hanem kizárólag okostelefont esetleg tablet-et a mindennapi életéhez?

Figyelt kérdés
Annyiból lenne érdekes a kérdés,hogy manapság mennyire váltották le a korábbi 1-2 évtized trend eszközeit a maiak használhatóság,hatékonyság tekintetében.

2019. febr. 9. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre nincsenek kiváltva. Szép volna ha egy photoshop vagy filmkonvertálás, tömeges képkonvertálás telefonon menne. Persze ezt mind kehet telefonnal aki szereti a szenvedést...
2019. febr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szirty ***** válasza:
100%

Biztosan van ilyen, mert fészbúkozáshoz pl. megfelel a mobil is.

Ugyanakkor teljesítménye, mérete, HW tulajdonságai olyan durva korlátokat szab ami miatt sok feladatra a telefon teljes mértékben alkalmatlan.

2019. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Felhasznalon mulik.

Van haveron akinek feszbukozni eleg a mobil, nem jatszik, nem szerkeszt feto-video anyagokat, nem torrentezik.

2019. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se alkalmasak teljesen mindenre.A kérdés egy only mobiltelefon ismerősöm és egy iPhone-iPad videó kapcsán merült fel.Nem vagyok Apple fan én is Android-Linux/Windows vonal mentén mozgok.
2019. febr. 9. 19:16
 5/10 Szirty ***** válasza:
Akkor mit is szerettél volna kérdezni?
2019. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindössze annyit,hogy van-e olyan manapság,aki már nem érzi szükségét egy asztali gép/laptop vásárlást,használatot,mert ki tudta váltani a zsebre tehető alternatívákkal.
2019. febr. 9. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen van. Aki nem akarja a fenti dolgokat művelni - szerkesztés, konvertálás, office - annak elég a telefon.
2019. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

meghalnék laptop nélkül. se munka se szórakozás nem lenne.


Az viszont tény hogy az asztali gépet hónapok óta nem lőttem be, mióta nem játszom azóta nem kell semmire, játékon kívül mindenre elég a laptop.

De az azért kell.

2019. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyanyam 64 éves, tv mellett telo es tablet.

Telefonon viberen beszelunk, google keepben a bevasarlolista, neki valo jatekok, tunein, kukfoldon google translate, es gmaps, neha ofgline zene amivel mar nekem krll megtolteni a kartyat.

Tabletezik is: youtube, hirolvasas, receptkereses, par jatek ezen is. Nyaralaskor jol jott a horizon go, meg az hbo go.

Semmi szuksege nincs mar gepre, amiket letoltok kulso hddre azt direktben megeszi a tv.


Evente egy alkalommal lenne szuksege (abevjava nem megy androidon)


Szoval igen siman vannak ilyenek

2020. nov. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsanat az elgepelesekert, keso van mar, aludni kellene :)
2020. nov. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!