Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó választás ez a...

Szerintetek jó választás ez a gép ha nekem elég ha low-medium grafikán elfut minden?

Figyelt kérdés

AMD Ryzen 3 1200

GIGABYTE GA-AB350M-DS3H

SAPPHIRE Radeon RX 570 Pulse ITX 4GB

Zalman Z1 NEO

Cooler Master Elite V3 230V 500W

Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 3000MHz



2019. febr. 9. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

- Memóriát dual channelben (2x4 giga DDR4 3000/3200 mhz)

- Bios update mellékelve

- SSD mint hátértár


Java részt tökéletes konfig, nyáron jön az új genes Ryzen CPU-k ha addigra netán kevés lenne a R3 1200 simán tudod cserélni - de BIOS frisités majd szükséges lesz.

Arról nem esett szó, hogy a Ryzen 3 1200-t tudod oc-zni megfelelő alaplappal, olvasgattam alap feszültségen képes vagy kihúzni a CPU-ból és a hütőből a 3,9 ghz is ami plusz teljesitmény többlet..


Más különben, fejlődik az ipar minimum 3-2 évig elegendő lesz ha a legújabb játékokkal szeretnél játszani..

-- Különben én is hasonló gépben gondolkoztam.

2019. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Táp legyen BQ! System Power 9 400/500W, amúgy teljesen jó és nem feltétlenül csak medium grafikára.
2019. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb ilyen gépem van és elmegy rajta szó nélkül minden nem csak low-on :)
2019. febr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így már bátran megrendelem az alkatrészeket! :)
2019. febr. 10. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!