Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Repülőgépen lehet saját...

Repülőgépen lehet saját filmet nézni?

Figyelt kérdés
Megyünk most februárba repülővel és nem tudom, hogy lehet-e saját filmet nézni. Láttam, hogy van rajta USB bemenet de nem tudjuk hogy érzékeli a pendrive-ot. A gép pontos típusa: Aeroflot Boeing 777. Válaszokat előre is köszönöm! :D
2019. febr. 10. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, max. saját laptopon, telefonon.
2019. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Többiek? Szeretnék más válaszokat is meghallgatni ha nem baj.. :)
2019. febr. 10. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Itt azt írják:

[link]

Filemeket, tv-csatornákat lehet nézni, de arról semmi nincs, hogy sajátot lehet-e. Ha nézhetsz is USB-ről saját filmeket, akkor se biztos, hogy egy adott formátumot lejátszik. Inkább vinnék tabletet.

2019. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszünk is csak arra sem lehet usb-t csatlakoztatni de azért köszönöm a válaszod.
2019. febr. 10. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
OTG kábellel lehet tablethez is, ha támogatja.
2019. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van csak semelyik telefon sem támogatja. Nem jó a formátum :(
2019. febr. 10. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel gondolom nem támogatja a fájlrendszert, amire formázva van a pendrive.

Ext3, vagy Ext4-re formázd, majd másold rá a pendrive-ra újra, és próbáld úgy, illetve használsz valamire való médialejátszót, személy szerint VLC-t használom mobilon is, az minden kodeket, formátumot ismer.

2019. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Illetve FAT32 jobb volna, de arra csak 4GB-os fájlokat tudsz másolni legfeljebb, ez meg nem játszik, ha HD filmeket akarsz rá rakni.
2019. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen Fat32-vel csináltam de formáztam hogy lehessen rá 8Gb-os filmet is egyszerre rá rakni. De sajnos azt írta, hogy valamilyen oknál fogva a hangfájl-t nem tudja felhgasználni. Megpróbáltam exFAT-ba is de úgy is gond volt vele. De akkor letöltök valamilyen Médiaplayert. :D
2019. febr. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!