Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne a legjobb VGA...

Melyik lenne a legjobb VGA jatszasra? Medium-High beallitasokhoz.

Figyelt kérdés
Nagyjábol 30-35k forintom lenne használtan (garanciával) venni egy videkártyát? Játékra kéne, persze nem high-ultra beállitásokhoz full hdban. Nem vagyok nagy gamer, gta 5-ot fortniteot, apexet, far cry, codot szeretnék játszani. Nekem a medium beallitasok elegek.A tapom valami kinai szar marka, Myria. Ennyit tudok rola es, hogy 500W. Ezt gondolkodom meg kicserelni. Ramom 6GB ddr3 illetve a procim intel i3 4130 3.4ghz. Nem akarok ultran jatszani mindent. Fortnite, cs go, meg ilyen alap singleplayer jatekokhoz kene a gep.

2019. febr. 14. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Asus GeForce GTX 1050 TI Phoenix 4GB GDDR5-ot neztem ki. 24Ezer forintert hozza tudnek jutni, menne a gepembe?
2019. febr. 14. 16:02
 2/5 MGéza ***** válasza:
Annyit el fog bírni, de leginkább közepes beállításokra számíts az esetek többségében, ennyiért jó vétel a kártya.
2019. febr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nincs gond vele epic jó vétel
2019. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen az 1050 ti 24-ért tényleg jó vétel. De az rx 470 az kb 70%-al erősebb nála főleg , hogy ez asus strix: [link]


Illetve 28k-ért is van hardveraprón rx 470 de az gyengébb egy kicsivel, illetve csak 1 venits!

2019. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!