Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb grafikus tablet? (Nem...

Legjobb grafikus tablet? (Nem tudom, magyarul hogy hívják)

Figyelt kérdés

Akinek van, milyet ajánl?

Elvárások:

-10 Ezer forint alatt;

-16:9-es felbontás;

-Legalább 3 évig működjön;

-Képernyővel/képernyő nélkül.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. jan. 27. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
10 Ft alatt tabletet se kapsz, nemhogy jót. A legolcsóbb ami ezeknek az elvàràsoknak megfelel az iPad, a legjobbak a Wacom csùcsmodelljei 600-800 ezer körül. Magyarul nem kicsit vannak elszàllva az igènyeid...
2019. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát... gondoltam, hogy nem lesz olcsó, azért írtam ki, hátha van egy-két tablet, amit nem láttam. És az olcsóbbak között van jó? (úgy értem hogy max. 30 ezer, és a 16:9 nem fontos)
2019. jan. 27. 10:55
 3/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez mennyire megbízható:

[link]

2019. jan. 27. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
A Hioun nem rossz minősèg, ès talàn van 30èrt normàlis mèret, de inkàbb 40. 100alatt kèpernyővel rendelkező tabletet nem kapsz, tehàt csak gèppel hasznàlhatò. Illetve hàt 70-80èr Ebayről kaphatsz hasznàlt Surface pro-t, igazàból kicsi ès rajzolàshoz kicsit gagyi, de van, bàr nem javaslom. Próbàltam, max sketchelni jó. Közèpùtkènt pedig a wacom intuos medium tabletje ajànlott, olyan 60, szintèn csak gèppel hasznàlható, kèperenyő nèlküli.
2019. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A wacom one vèlemènyem szerint kicsi, bàr jobb hìjjàn hasznàlható. A wacom a vezető minősèg grafikus tabletek esetèn, de dràgai is. A Huion olcsóbb, kicsit rosszabb minősèg, de mèg sokak szerint teljesen ok. A többi kìnai màsolat kicsit necces, azokat nem javaslom.
2019. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!