Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Verbatom store n go 750 GB...

Verbatom store n go 750 GB külső HDD-t nem tudja formázni a Windows 7 (32)?

Figyelt kérdés

Sem egy másik Windows 7 gép sem. Újonnan vásároltam, összedugom a gép USB2 portájval, és kiírja, hogy a lemezt formázni kell használat előtt, leokézom, Formázás indítása, de kiírja, hogy a Windows a formázást nem tudta befejezni...

Enélkül pedig használhatatlan minden... Ötletek?



2019. febr. 15. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz. Vidd vissza gariztatni.
2019. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HDD Sentinel-lel megpróbálhatod megnézni mi újság, de valószínű vissza kell vinni mert rossz.
2019. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Robivosi ***** válasza:

Elméletileg gyárilag particionálva és formázva van, sőt esetleg segéd program is van rá másolva.

Lemezkezelőben látszik, és ha igen mit mutat?

2019. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyárilag már formázva van.

Ha a gép nem tudja olvasni a particiós táblát akkor szokta ezt felajánlani, de ez hardverhibára utal.

Olyan USB portba dugtad, ahol kap elég áramot? Ha asztali gépről van szó, akkor próbáld meg közvetlen az alaplapba bedugni hogy ahhoz mit szól.

2019. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Mind megtörtént, de semmi. Visszavittem, tényleg rossz...

Visszakaptam a pénzt.

2019. febr. 16. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem külön vegyél házat és bele HDD-t, én az ilyen egybeépítettekben annyira nem bízom, valamint ha ház és HDD közti csatlakozás megsérül, egybeépített esetén nem biztos,hogy szét tudod szedni.
2019. febr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!