Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen el menne a Metro...

Ezen a gépen el menne a Metro Exodus?

Figyelt kérdés

Az a lényeg , hogy ne akadjon. Tehát a 20 fps legyen meg legalább átlagba ha a minimum néha leesik. Mert gondolom , hogy le fog! Ez az én gépem.


Intel Core I3 4150

8 gb(6,8gb) 1066mhz cl6-os ram

GeForce GTX 560 2gb

Akyga Basic 600W táp


A táp nem tudom mennyire enged ki a többi alkatrérből mindent amit tudnak?!



2019. febr. 17. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:

El. Ha a monitorod FHD-t tud, először próbáld meg úgy, ha azt látod, hogy ott azért döcög, vegyél vissza HD-ra, úgy már muszáj meglennie egy gördülékeny, élvezhető FPS-nek.


A táp nem hinném, hogy visszafogná a hardvereket, viszont bármikor tönkretehet valamit, ezért ajánlott volna a cseréje megbízhatóbbra.

2019. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát akkor még ez a játék is elmegy simán akár egy gt 640-n is meg egy i3 2100-on meg 5 gb ram-on is! Ha te magas azt írod , hogy próbáljam meg full hd-n! Oké de csak 1680x1024-es a monitorom majd meg próbálon ezen a felbontáson is! Ultra beálítástól kezdem. Bár ultrán gomdolom akadna :D!
2019. febr. 17. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Még a minimum rendszerkövetelményeket sem éri el (főként a processzor, de a GPU is kevéske), így bajosan nehéz lesz:

"Rendszerkövetelmények


Minimum:

* 64 bites processzor és operációs rendszer szükséges

* Op. rendszer: Windows 7/8/10

* Processzor: Intel Core i5-4440 or equivalent

* Memória: 8 GB RAM

* Grafika: GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870

* DirectX: Verzió: 11

* Tárhely: 59 GB szabad hely

* Hangkártya: DirectX Compatible Sound Card"

Forrás: A Metro Exodus Steam oldala ( [link] )


Az az Akyga Basic meg nem épp a legideálisabb táp, pláne hogy 600 W teljesen felesleges. A proci 51 W-os TDP-jű ( [link] ) a GPU 150 W-os ( [link] ), mindösszesen egy 400-450 W-os

minőségi - FSP, Be Quiet!, Bitfenix, Enermax, Seasonic - táp is elegendő lenne a jelenlegi konfighoz.

2019. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést, én először RX 560-nak néztem a GTX 560-at. Nos, így tényleg nem valószínű, hogy tudnál vele játszani.

Proci mondjuk elég lehetne, mert G4560-on jól fut, ez az i3 meg nem sokkal rosszabb.

2019. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
GT 640-nen nem megy, próbáltam... :D
2019. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!