Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen 5 2400G mennyire használ...

Ryzen 5 2400G mennyire használható játékra?

Figyelt kérdés

1440x900 a maximális felbontásom, GTA V-t végig szeretném majd vinni..

Vennék új gépet és nem lenne az elején benne videókártya, de ugyanakkor szeretnék rajta játszani is.

Multimédiára is használnám majd a gépet.

- A videókártyáknál amúgy is jönnek ki mindig újak.



2019. febr. 24. 16:00
 1/3 MGéza ***** válasza:
Olyan felbontásra bőven elegendő, mivel GTX 750(nem ti, tévedés) szintjére képes megfelelően gyors, 3000Mhz vagy gyorsabb ramokkal. És mivel egy GT 730 ilyen felbontásra már elég, így ez is az lesz. Na persze nem ultra beállításokon.
2019. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, 1030gt szintjén van a tudása kicsit olyan 10%al erősebb is nála, gtav-ben is FHD-ban 40-45 fps elérhető, nézzél róla youtube videókat teszteket. Később ha kell lehet bele venni egy videókártyát nem lesz gond vele. Dota2 lol overwatch ezeket lazán viszi az APU dedikált kártya.
2019. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem fogod tudni végig vinni a GTA V-t

csomószor próbáltam már, 50százalék körül soha nem ad több küldetést! akármit csináltam.

most is ott tartok, pedig vettem pár házat mindegyikkel, de semmi több nem jön..

2019. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!