Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó összeállítás így?

Mennyire jó összeállítás így?

Figyelt kérdés

Gépház: Deepcool tesseract sw

CPU: Ryzen 5 2400G

Alaplap: Fatal1ty B450 Gaming K4

Táp: Seasonic FOCUS Plus 550W Gold

HDD: 1TB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA100

SSD: ~ Samsung 860 EVO 2.5 250GB SATA3 MZ-76E250B

Memória: ~ G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3200MHz CL16 KIT F4-3200C16D-16G


Ideiglenesen a CPU APU-át használnám, 900p-ben játékra: GTA V, böngészés..

Mennyire jó ötlet ha most megveszem azokat a hardvereket amikre van pénzem, és a többit pedig nyáron? Mivel alapból nyárra terveztem a gépet..

Ha azt veszem (most) amire van pénzem, akkor melyik hardverrel kezdjem? A gépház megvan.



2019. márc. 1. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes csak előre megvenni bármit ha arra lehet számítani hogy drágulni fognak az árak, memória olcsóbb lesz addigra valamivel(egy ideje megy lejjebb, de van még hova zuhannia bőven, még mindig jóval drágább mint 2,5 éve, amikor elkezdtek drágulni), proci valószínű szintén olcsóbb lesz valamivel, ssd árak is mennek lefelé, hdd\alaplap valószínű marad ugyanilyen áron. Viszont a garanciád pörög anélkül hogy használnád a cuccokat, én sok értelmét nem látom - hacsak nem kapsz valamit nagyon jó áron persze. A gép arányos, a ram is elég gyors az igpu hoz, ha raksz mellé egy középkategóriás dedikált kártyát a jövőben ahhoz is elég lesz egy ideig.
2019. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alaplapod nem tud nvme-t? Elég olcsók már szerintem. Meg ilyen fancy gayming alaplapokra felesleges költeni. ha van rajta elég port meg vrm hűtés akkor jó az.
2019. márc. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!