Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak szerintem hülyeség egy...

Csak szerintem hülyeség egy játék miatt fejleszteni a számítógépet és kiadni rá majd 30. 000Ft-ot?

Figyelt kérdés

Haverom most megvan szinte őrülve, az új Battlefield V játék miatt. Napokban volt nálam és kipróbálta konzolon és azóta kell neki. Mivel ő nagy PC-s arra vette meg olyan 9 ezer környékén. Viszont úgy nézz ki a 8GB RAM kevéske a játéknak főleg ha az online játékot nézzük. Ezért rendelt még +8GB ramot a gépébe ami szállítással csomagolással biztosítással olyan 21 ezerre jött ki. És ott vagyunk , hogy 1 játékért kiadott 30 ropit. És bármennyire szeretem én is a játékot azért ennyit nem áldoztam volna rá főleg , hogy még picit hiányos is tartalom szempontjából?


Ti képesek lennétek egy játék miatt egy kisebb vagyont költeni a számítógépetekre?


2019. márc. 12. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Az a plusz RAM még másra, későbbi játékoknak is jól jön majd.
2019. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1-mek +1! De én ezért léptem inkább tul a keretett és vettem inkább drágább pc-t addig amig volt pénzem!
2019. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy játékra adott ki 30 ezret hanem 8gb ramra 21 et. Ha el akarok menni valahova és veszek egy autót amivel elmegyek attól még nem az utazás lett egy autó árával drágább. Amúgy meg ha élvezi hogy lenne hülyeség akár 30 ezerért, mi az ami pl 150+ órára aktívan leköt ennyiért?
2019. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Engem az edzés kajakozás
2019. márc. 12. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyéni preferencia.

Neked nem éri meg, másnak többet is.

Fura, de nem vagyunk egyformák.

Ellenben a "csak szerintem" kérdések azt jelzik, hogy egyedül érzed magad. Keress haverokat, járj sportolni (valóban, nem csak kamuból) és beszélgess igazi emberekkel.

2019. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is most vettem 8GB memóriát, kb. fele pénzből megúsztam, bár használt volt. Igaz, újonnan is sokallom a 21 ezret, még a 3200MHz-es is beszerezhető olcsóbban.


Én 1 játék miatt nem szoktam költeni, mert a hardverfejlesztés sok címnél gyümölcsöző tud lenni.

2019. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!