Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangszigetelt ház?

Hangszigetelt ház?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani jó hangszigetelt házat?

Ami tényleg az nem csak mondjuk az egyik oldala hanem amelyikből tényleg kevésbé szűrődik ki a hang.



2019. márc. 16. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs
2019. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cooler Master Silencio
2019. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hypno ***** válasza:

A valódi hangszigeteléshez a háznak teljesen zártnak kellene lennie.

...de akkor miként oldod meg a benti alkatrészek hűtését?

2019. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
100%
BQ Quiet! Silent/pure base szériával szemezgess, Phatenks P400, Corsai Carbide vagy a CM silenco széria is ilyen.
2019. márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2019. márc. 16. 16:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Dombház.
2019. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy Corsair Carbide Series 600 C házam van, ami a szokásos módon nyitott gamer ház 3 db 140 mm-es ventivel, ami hozzá jár. Engem is zavart az összes hűtés hangja, mert a procihűtő azért tekert rendesen néha. Ezért tettem bele vízhűtést és úgy lett beállítva, hogy a processzor 55°C-ig nem mennek a ventik a radiátoron, csak a vízpumpa. A videokártya is félpasszív, ezen sem megy a 2 venti 55°C-ig. Így induláskor van hangja, de aztán már csak a 3 140-es. Gyakorlatilag nem hallottam még ilyen nyitott házban ettől nagyobb csendet.

De az egész lényege az alaplap, amin le lehet venni a prociventi fordulatot 0-ra.

2019. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Be quiet! Silent Base széria a legjobb elfogadható árú szerintem.
2019. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!