Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem mozog néha az egerem?

Miért nem mozog néha az egerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám hogy néha véletlenszeruen körülbelül 2-3mp-ig nem mozog az egerem. Úgy értve nem mozog hogy beragad, mert ha mondjuk akkor történik ez amikor kattintok akkor kattintva marad 2-3mp-ig. Tehát ha mondjuk lövök egy game-ben akkor 2-3mp ig nem mozdul az egér és lő. Még nem jöttem rá hogy pontosan mikor csinálja mert véletlenszerü az egész. Van amikor egy napig nem is csinálja. Van amikor 10percen belul sokszor. Van amikor teljesen random. Szerintetek mitöl lehet ez? Segitségeket előre is köszi! :D


Egér: Genius X-G600



2019. márc. 17. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam akkor csinált ilyet, amikor meg volt törve a kábel. Azzal nem sokat kezdhetsz.

Viszont kitakaríthatod (amennyire tudod szétszeded és kitörlöd a koszt belőle), hátha az segít.

2019. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit lehet még esetleg ha van rá idő és türelem h kipróbálod egy másik gépen is, esetleg szétszedni kábelét megnézni nincs e törés, de ahogy látom kb 5.000 ft-os egérről van szó, tehát jobb lenne ha vennél egy másik egeret vmi logitech-et vagy a4tech ezek strapabíróak az áruk se vészes pl. A4-TECH V7M BLOODY 5k ft lehet nagyobb kezű embereknek annyira nem jó nem tudom neked milyen kell, de azt tudom h ez egy jó egér ennyi pénzért vagy esetleg g203 / g102 kb 9-10 ezer ft.
2019. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felület egyenetlen fényessége is okozhat gondot.
2019. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A4-TECH V7M BLOODY ,. na ez érdekes, nem tudom, nekem V5M volt és pár hónap alatt a görgője most azt csinálja, hogy nem scrolloz rendesen, hiába váltottam a core1 core2 között.


A logitech 102 prodigy nem rossz, bár nekem dörözsöli a scrollozója az ujjbegyem,mert nincs lekerekítve (a gumi nem középen van csak,hanem kifut a görgő széléig).

2019. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!