Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor update után nincs...

Processzor update után nincs kép mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok adott egy Msi 880Gma e35 (fx) alaplap amibe vásároltam egy amd fx8120-ast elvileg kompatibilis vele na de nincs kép viszont maga a proci melegszik kérdésem bios upadate megoldaná e problémám szerintem a legrégebbi van rajta . Tehát a proci melegszik ennek ellenére lehet az is hogy hibás ? Nem kéne valami hiba üzentet kidobnia régi bios esetén hogy pl not supported cpu vagy valami hasonló ?

2019. márc. 18. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

ha nincs kép az nem a processzor hibája hanem a videókártyáé. vagy nem pontosan értem mire gondolsz.


Ha belerakod a másik procit akkor pedig van kép? Ebben az esetben igen a bios update segithet. A proci mennyire melegszik? Lehet csak rosszul vna elosztva rajta a paszta, illetve a hütő amit ráteszel nem elég neki.

2019. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Üdv régebbi procival persze van kép. paszta elosztása is egyenletes a processzor hűtő meg akkor mint egy hát nem is tudom egy 10 éves gyerek feje tehát ezzel elvileg nem kéne hogy probléma legyen nyilván csak úgy tudtam érdemben le ellenőrizni hogy a proci legalább valami életjelet ad hogy hűtésen lefogtam ventit és igen legalább a proci melegszik nyilván nem olyan szinten hogy 100 fokos lesz de azért érezhetően. Azért kérdeztem hogy nem e kéne legalább annyit feldobnia a lapnak hogy nem támogatja a processzort vagy valami csipogás esetleg .
2019. márc. 18. 11:05
 3/24 anonim ***** válasza:

a lapod támogatja mert a foglalat megegyezik.

Érdemes megpróbálnod a bios frissitést mert pl az új ryzen procik esetén a b350 lapokat frissiteni kell, hogy felismerje.


ez van ha az alaplapod idősebb mint a processzor.

2019. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
windowson belül tudnám esetleg frissíteni ? msi live updatnél nem jelenik a bios fül sajna valami olyan prgoram esetleg ami úgy mond multifunkciós program ilyen téren
2019. márc. 18. 11:21
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen volt a régi cpud, de ugye tudod hogy ebben nincs integrált vga.
2019. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
a régi procim egy athlon II x3 455 volt és persze de tudom hogy nincs benne integrált vga de sajna külső kártyával is ugyan ez jelenség.
2019. márc. 18. 11:24
 7/24 anonim ***** válasza:

11.3 azaz 7641vB3 kell neki h működjön tehát ha te azt mondod h a legrégebbi van minden bizonnyal az a problémája h nem megy. [link]

A linken leszedheted a legfrissebbet a laphoz ami már fogja támogatni az összes procit amit csak kezel a lap.

2019. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
értem annyit ír hogy v11.13.b2 a jelenlegi bios verzió.szóval ezt windowson belül nem tudnám frissíteni vala hogy ?
2019. márc. 18. 11:28
 9/24 P.O.C. ***** válasza:

Ha jó a proci, akkor a BIOS Update -nek meg kell oldalni a problémát.

Lehet Windows alól is, de egyszerűbb és sokkal biztonságosabb az alaplap beépített frissítő programját használni az M-Flash -t.

https://www.youtube.com/watch?v=LRyFMf0D9Lc

2019. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Azért nem látja a procid mert b2 van b3 kéne neki ahogy előttem írták m-flash-el biost tudod frissíteni egy pendrive kell hozzá.
2019. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!