Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ugyanolyan típusú kártyából...

Bekj kérdése:

Ugyanolyan típusú kártyából (gtx 1050 Ti) melyik a jobb: a kétventillátoros, vagy az aero változat?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább méretbeli különbség van köztük.

Azoknál a kártyáknál, ahol nagy a hőtermelés, ott számít a ventilátorok száma és a nagy hőleadó felület, de a 1050ti kártya szinte alig melegszik.

2019. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem az aero szimpatikusabb, de hely lenne, szóval ezek szerint csak esztétikai itt a különbség.
2019. márc. 21. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

A legjobb változat az RX570.


De viccen kívül tényleg ha nincs valami nagyon nyomós okod rá ne vegyél 1050 TI-t mert az RX 570 sokkal jobb ár érték arányú.

2019. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem játékhoz kell, hanem videovágáshoz, s ezzel a kártyával már tudom, hogy kell dolgozni. Csak azon tépelődtem, hogy ha befér a nagyobb kártya, akkor melyik lenne a jobb. Két venti nagyobb zaj.
2019. márc. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!