Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire tuningoljam így a...

Mennyire tuningoljam így a processzort?

Figyelt kérdés

A proci választás a következőre esett: I5-9600k

Hűteni fogja: Be Quiet! Pure Rock


Nos a kérdésem a következő: Az alap órajel 3.7 Ghz, arra gondoltam, hogy feltolom ezt az értéket 4.3 vagy 4.2-re, szerintetek mennyire fog melegedni a proci? Esetleg ennél kevesebb kell vagy többet is lehet tolni? Szeretném ha

70 fok körül lenne.



2019. márc. 25. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
4,3-ra kéne boostolnia alapból 6 magon megfelelő hűtéssel. Kezdésnek torture testelj majd az új hűtéssel és nézd meg mennyire melegszik.
2019. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
okés, BIOS-ban akartam a CPU Upgrade-nél húzni a procit, mivel manuálisan nem akarom. Programmal is jó nem, vagy kockázatos?
2019. márc. 26. 14:32
 3/4 anonim válasza:

Szerintem csak a manuál BIOS a jó ami alapból be van állítva

Előre beállított dolgokba ne bízz

2019. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megjegyezném azért hogy nem véletlenül 3.7 az alap órajele. Nem biztonságos húzni, tönkre mehet, de gondolom nem amatőr vagy és tudsz erről csak hátha idetéved valaki aki nem tudja.
2019. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!