Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám a dedikált...

Hogyan tudnám a dedikált videókártyát beállítani?

Figyelt kérdés

Tegnap újra kellett raknom a laptopom és ezek után egyszerűen nem tudom beállítani a fő megjelenítőt, ami most ugye egy integrált Intel HD 630-as!(a dedikált egy Nvidia GeForce GTX 1050) Se az Nvidia vezérlőpultban, se a az Intel Grafikus beállításokban, se a BIOS beállításokban nem tudtam beállítani!(Az első kettőben nem is írta, hogy egyáltalán lenne, a harmadikban pedig bár beállítottam, hogy a dedikált legyen beállítva, változás nem történt!) Segítséget szeretnék kérni, hogy mi tévő legyek!Néhány adat a laptopomról, ami talán kellhet:

-Processzor:Intel i7 7700HQ

-Integrált videó kártya: Intel HD 630

-Dedikált videó kártya: Nvidia GeForce GTX 1050

-Operációs rendszer:Windows 10 Home Edition 64-bit


A segítségeket előre is köszönöm!



2019. márc. 28. 15:05
 1/2 MGéza ***** válasza:
Laptopnál nincs értelme elsődlegesnek beállítani. Egyszerűen azért megy egy laptop célja hogy hordozható legyen és az aksi sokáig bírja, ezért nem célszerű a gépnek állandóan a sokkal többet fogyasztó dedikált kártyát használnia. Windowsban teljesítménycentrikusra kell tenni a beállításokat hogy játékban a dedikáltat használja, ennyi az egész.
2019. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nvidia vezérlőpultban benne kell lennie egy olyan opciónak egy legördülő menüben, hogy "nagy teljesítményű nvidia kártya használata"
2019. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!