Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az AMD ryzen r3 1200G proceszz...

Az AMD ryzen r3 1200G proceszzórnak van beépített "videókártya"? Nem igazán értek hozzá, ezért nem is tudom hogy pontosan hogyan nevezik ezt.

Figyelt kérdés
Az AMD ryzen r3 1200G proceszzórnak van beépített "videókártya"? Nem igazán értek hozzá, ezért nem is tudom hogy pontosan hogyan nevezik ezt.

2019. márc. 31. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1200G nem létezik.

Van az 1200, annak nincs IGP-je, meg van a 2200G, annak van (Vega 8).

2019. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
100%
Nincs, mivel a kérdéses processzor ebben a formában nem létezik. Van 2 darab apu-s AMD jelen pillanatban: A 2200G és 2400G. A többiben egyikben sincs.
2019. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő kommentet. Midenfélekép megnézem az említett videókártyát.
2019. márc. 31. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy mire gondolsz 2#-es, de csak hogy elkerüljük a lehetséges félreértéseket ha akérdező vadul elkezd procikat keresgélni:

*2 darab APU-s Ryzen az átlag embernek asztali platformra.

AM4 foglalatra sok más APU van még, az Athlonok (meg a üzleti PRO verziók, amiket sehol se kapni)


Kérdező esetleg néz rá az Athlon 200GE-re, ha modern platformra akarsz építkezni kevés pénzből.

2019. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
100%
Ja, elnézést igen. De én az Athlonokat nem számolom be, azok amolyan budget irodai processzorok, az átműtött FM2+ APU-s procikat sem, mint ahogy az elviekben még létező, de gyakorlatban jelentéktelen és elavult FM2+ platformot sem. Én már 4 magos proci alá mai viszonyok között nem mennék.
2019. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!