Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy LCD vagy LED monitoron...

Egy LCD vagy LED monitoron valóban nem lehet beállítani a színt meg hasonlókat? Munkahelyi monitorokon láttam, hogy csak egy bekapcsológomb van!?

Figyelt kérdés

Viszont FullHD LED tévét megnéztem és ott lehet.


Azt mondjátok még meg, hogy ha van, akkor át lehet állítani a képarányt 4:3 vagy 5:4 re? Retrózáshoz kéne, hogy átváltsak, különben marad a 16:9.


2019. ápr. 1. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Na először is: Az LCD maga a képernyő típusa ennek a háttérvilágítása lehet LED. Némelyik monitoron alul vagy hátul vannak ezek a gombok elrejtve.


De ha nincs is ilyen opció ma már a videokártyákhoz tartozó vezérlőpultokkal is egész jól el lehet a színbeállításokkal játszani főleg Windows 10 en. Szerintem a képarány is állítható bár nem próbáltam még de nem lehet nagy dolog.

2019. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!