Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri venni 21.5 hüvelykes...

Megéri venni 21.5 hüvelykes Full HD monitort húszezerért? Használtan venném egy év garanciával, igaz nem tudom milyen típusú panelje van viszont csak VGA csatlakozó van rajta, szerintetek?

Figyelt kérdés
Azért ezt mert nem akarok ennél nagyobb monitort.
2019. ápr. 1. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nem lehet megmondani. Függ a panel, a felbontás, a képfrissítés, a színkezelés, stb. 24 colosat is lehet venni 5ezerért is.
2019. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felbontás írtam, Full HD azaz 1080p, képfrissítés már nem emlékszem 60 vagy 75 Hz.
2019. ápr. 1. 20:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként az 5 ezerért 24 colosat a hardverapróról ajánlanád?
2019. ápr. 1. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:

ilyen monitor drága ennyiért szerintem.

15e ft-al is túl van fizetve már.

2019. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor honnan éri meg venni? Játszásra és filmezésre kéne.
2019. ápr. 1. 21:19
 6/7 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Teljesen jó lehet ennyiért is. Nekem is ilyen van, kb. ennyiért vettem, igaz, ennek van DVI-csatlakozója is. A lényeg, hogy ne legyen semmilyen zavaró hibája. Szállításnál, ha bekerül a panel alá egy porszem, az is látszódhat pixelhibának.

24 colosat 5 ezerért legfeljebb hibásan kapsz.

Jobb személyesen venni, miután megnézted és meggyőződtél róla, hogy szép képe van.

2019. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:
Olyan monitort, amin nics valamilyen digitális bemenet (DVI, HDMI, DP) is, nemigen érdemes venni, mert a modern videokártyákból lassan kikopik az analóg csatlakozó.
2019. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!