Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leáll a gép miután bekapcsolom...

Leáll a gép miután bekapcsolom mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma történt velem hogy amint bekapcsolom a gépet kb. 2-3 másodpercig felpörögnek a ventillátorok aztán csak úgy magától kikapcsol és se kép se hang, aztán kihuztam az arámból a gépet vártam egy picit és most ha bekapcsolom amint meg nyomom gombot már ki is kapcsol, 1 másodperc sincs az egész, szerintetek mi lehet a gond? Tegnap is random kikapcsolt magától de utána vissza kapcsoltam és működött szóval nem foglalkoztam vele.. Valaki valami ötlete van? Előre is köszönöm a segítséget

2019. ápr. 2. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami hardver probléma. Cseréltél rajta valamit??
2019. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmit sem cseréltem, még egy olyan 3-4 hónapja vettem bele egy új videókártyát ha ez számít valamit, meg ahogy láttam össze vissza volt a bekapcsolo gomb vezetékei aztán kihuztam és újra vissza dugtam bele, és azóta csinálja hogy most már 5 másodpercet se bír ki hogy kikapcsoljon már egyből kikapcsol amint hozza erek a bekapcsolo gombhoz
2019. ápr. 2. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ellenőrizd a tápod vagy a ramod.
2019. ápr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szét szedtem a gépet vissza dugtam aztán mindent, de ugyan úgy ezt csinálja, akkor megpróbáltam a régebbi videokartyámmal azzal is szinten ez volt, ramokkal is, kiszedtem a kis bios elemet vártam vele de ugyan az még mindig, Tápom az nincs se másik processzorom, szóval akkor kettő közül valamelyik lehet a ludas? Vagy az is hatással van rá hogy kihuztam a bekapcsolo gombot és csak úgy simán vissza dugtam? Mert azóta kapcsol ki egyből és még 1 másodperc sincs és már le is áll,
2019. ápr. 2. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez általában táphiba.
2019. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez nagy valószínűséggel táp hiba lesz? És milyen tápot kéne akkor vegyek? Melyik lenne a megfelelő ami hosszú távon is működő képes marad?
2019. ápr. 2. 14:39
 7/8 CspCsj ***** válasza:

Az ajánlott tápegység attól függ, hogy (nagyjából) mennyit szánsz rá.

Ezt érdemes átnézni: [link]

2019. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

"...leginkább attól függ"


Ezenkívül még a gép fogyasztása határolja be a tápegységet.

A processzor és videokártya adja a fogyasztás túlnyomó részét, így ezek típusát leírhatnád. (meg hogy tuningolni akarod-e valamelyiket)

2019. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!