Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van a Samsung androidos...

Van a Samsung androidos okostelonak kukája? Pl. Hová tűnnek a törölt fotok és videok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha be van kapcsolva az Automatikus mentés és szinkronizálás, akkor a memória Galériáján kivül a Google Fotok felhőtárhelyembe is mentődnek, ahol van Kuka. De okoson van Kuka, ott hová tűnnek?

2019. ápr. 4. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Lomtárnak szokták hívni

Androidon nincs lomtár

2019. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen Samsungról van szó?

Az "újabbakon" a galériában van kuka, ahonnan 30 napig visszaállíthatóak a törölt elemek.

2019. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Galaxy note 9
2019. ápr. 5. 06:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Es tenyleg van, de akkor hova tunnek a fotok, terheli ez a belso memoriat, mi a sorsuk ott,hogyan tudom ezt "megnezni"?
2019. ápr. 5. 06:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Forrás: [link]


Amennyiben egy képet kitörölsz, de az a lomtárban van még, akkor az a kép ugyanúgy ott van a háttértáron, pontosan a lomtár funkcionalitása miatt -> hogy visszaállítható legyen.


Ha üríted a lomtárat, akkor tűnik el teljesen, ezáltal az általa felhasznált tárterület is felszabadul.

2019. ápr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jól értelmezem igy: a Samsung okos Galériájából törölt foto egy virtuális mappába kerül, ez a Samsung Cloud lenne? Mert bementem ebbe a Cloud-ba és csak adatszázalékot találtam.

[link]

2019. ápr. 5. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!