Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy pindrájv dobozára az...

Ha egy pindrájv dobozára az van ráírva, hogy 14-15mb sebességre képes, de valójában csak 6-7mb-ot tud akkor visszaküldhetem gariban?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 15:45
 1/7 A kérdező kommentje:

bocs de furán írtam, túl sok volt a Kozel-ből mára..)

Szóval Total comamnderben azt látom, hogy 6000-7000 kilobittel másol másodpercenként. ami szerintem elég szar. A dobozára jóval több van írva.

2019. ápr. 9. 15:48
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:
Azt a gyártói értéket ideális körülmények közt mérik a leggyorsabb műveletnél, ami a szekvenciális olvasás. A valóságban függ az operációs rendszertől, a kimenet-től, ami lehet előlapi vagy hátlapi. A házra kivezetett lehet lassabb. Drivertől és az eszköz telítettségétől.
2019. ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szecessziós Vájling ***** válasza:
Ha csak ennyi van rajta, akkor nem. Olvasni minden flash memóriáról gyorsabban lehet, mint írni rá. Mikor másolsz rá, akkor írod.
2019. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem véletlenül 7 MByte az a sebesség? Az valójában 56 Mbit, ami jóval több, mint ami a dobozra van írva.
2019. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:
Garanciálisan ezért nem veszik vissza, de ha internetes vásárlásról van szó, akkor lehetőséged van elállni a vásárlástól indoklás nélkül 14 napon belül.
2019. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
.. és a forrás vagy céleszköz olvasási vagy írási sebessége is befolyásolja a végeredményt.
2019. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztos ott van valahol az apróbetűsben, hogy up to. Innenttől kezdve meg akkor sem panaszkodhatsz, ha a tizedét se tudja.
2019. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!