Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az iPon szerel össze gépet...

Az iPon szerel össze gépet videókártya nélkül?

Figyelt kérdés
Venni akarok egy számítógépet és nem engedi videókártya nélkül, viszont ha külön venném meg, van egy olyan gomb, amit ha bepipálok, akkor összeszerelik, viszont itt kártya nélkül is szerel, vagy ugyan úgy kellene kártya is?

2019. ápr. 11. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért nem engedi, mert amúgy az összeállított gépben még IGP sincs? Kb. 5 éve raktam össze gépet a gépösszerakójukban, bár én külön néztem meg, hogy kompatibilisek lesznek az alkatrészek egymással. Az én általam összeállított gépben sem volt videókártya (de a IGP igen). Szó nélkül összerakták.
2019. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan kiírja felül, hogy "Nem választottál videókártyát."
2019. ápr. 11. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek fizetnél nekik még az összerakásért is, mikor max fél óra összerakni a gépet és még jó móka is.

Ráadásul egyszerű, mint a faék. Semmit nem tudsz rossz helyre dugni...

2019. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Milyen processzort választottál? Attól függ, hogy van-e benne valami integrált videóvezérlő, vagy nincs (ez esetben tényleg kell videókártya, kell valami ami képet ad :) ). Ha van benne akkor nyugodtan összerakathatod, nem kell bele külön videókártya, anélkül is menni fog.

2019. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!