Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Be lehet valahogy állítani a routert úgy, hogy pl. Este 10-től reggel 8-ig kikapcsolja a wifit?

Egy Tp-link ac1750 routerem van

ápr. 16. 21:03  Privát üzenet  

A válaszok
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Be. A routerednek van neve is. Az ac1750 az nem az.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 16. 21:09 Privát üzenet
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Ilyet keresd

[link]

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 16. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyan program vagy win 10-be van olyan, hogy ha a laptop pl 30% töltötségen van és hogy ne merüljön le telejesen. Akkkor pl automatikusan kikapcsolja a notit vagy lehibernálja?
A gépem reggel óta nem ad képet?
A memória biztonság gátlo (override memory safeguard) mire jó? Látam most youtubon hogy egy jatekban lévő beálitást csak akkor engedi neki ha kikapcsolja de akor meg kiéghet a...
Bekapcsoltam ma reggel a gépet és még el se indult de már le is állt, és azóta nem kapcsol be. Mi lehet a probléma? Meg lehet esetleg itthon gyorsan oldani?
Ma reggel bekapcsoltam a gépet és a TV felbontása 640x480-ra állítódott és nem lehet visszaállítani, az eszköz nevénél sem a Samsung TV-t írja, hanem azt, hogy valami Generic...
Fejhallgatóm néha magától kikapcsolja magát, miért?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!