Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan működik egy PC gaming...

Hogyan működik egy PC gaming egér görgője? Valamiért az új egér görgőlye nem görgeti az oldalt

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettem egy Gaming egeret, és a görgője furcsán viselkedik. A weblapoknál annyi funkció működik nála, hogy ha lenyomom akkor ugye az a funkció kapcsol be, hogy az egér mozgatásával tudom a weblapot fel le görgetni, de a görgő görgetésénél nem megy. A sima számítógépes mappákban meg egyáltalán nem jön elő, még az előbb említett funkció sem.

Ez valami új fajta egérgörgő technológia lenne? Vagy valamit be kellene állítani? Amúgy az egér márkája az egy Neolution Appolo USB optikai egér.



2019. ápr. 18. 06:40
 1/5 hypno ***** válasza:

Az a görgő pont úgy működik mint bármely másik egéré.

Ugyanazzal a technológiával.

2019. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sehol nem működik (más USB-n keresztül, vagy akár másik gépben se) akkor nem jó az egérgörgő.
2019. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
Nem lehetetlen, hogy saját driver kell hozzá. Jártam hasonlóan valami nevenincs egérrel, de ahhoz legalább találtam valamit. Nincs egyéb altípusa? Mert ezen a néven épp nem láttam letölthető dolgot [link]
2019. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzá szólásokat.

Igen én is azon gondolkozok, hogy lehet driver kell hozzá.

Megnézem a linket, köszi.

Meg megpróbálok még kutakodni én is.


Amúgy az áll az alján, hogy neolution e-sport imagination is yours.

A modell pedig Apollo az A szériából.


Ha találok valamit én is posztolom.

2019. ápr. 19. 07:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem találtam én sem semmit.

Azért fantasztikus, hogy kiadnak egy ilyen terméket aztán nincs hozzá support. az ember esze megáll.

Amúgy meg hogyan lásson bele. Erre a megoldás, hogy a márkát ezután elkerüli, ami meg ugye a gyártónak nem jó, tehát mit ad Isten, lehet mindent el kellene követniük azért, hogy ne történjen ilyen:D

2019. ápr. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!