Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kondenzatoros mikrofonhoz...

Kondenzatoros mikrofonhoz lehet allo mikrofonallvanyt hasznalni?

Figyelt kérdés
ugye altalaban szinpadokon szoktak ezeket hasznalni dinamikus kezi mikrofonokkal, viszont nekem kondenzatoros mikrofonhoz kene otthonra. ezt igy lehet? nem ertek tulsagosan hozza. inkabb az erdekelne, h lattam 2 fele allo mikrofonalllvanyt es az egyik fajtanak a karja meg volt dontve es arra fel lehet e tenni a mikrofont fuggolegesen? vagy olyat kell valasztani ami teljesen egyenes?
2019. ápr. 19. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb mintha azt kérdeznéd, hogy dízeles autóhoz lehet-e dísztárcsát venni.
2019. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lehet, h buta kerdes volt, de legalabb kkor tudom a valaszt. :D
2019. ápr. 19. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt lehet emelni, süllyeszteni, van a mikrofon tartóján csukló, amivel döntheted, de az állvány gémjét is döntheted, úgy állítod, ahogyan akarod.

Én például nem használok popfiltert, mert az tompít egy kicsit, hanem felülről döntöm a mikrofont a gitár felé és ha énekelek, akkor legalább nem pont ráirányulnak a hanghullámok, így nincsenek zavaró zajok, minden kristálytiszta.

Egyáltalán nem muszáj a mikrofonnak függőlegesnek lennie.

Úgy állítod, ahogyan neked jó.

2019. ápr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!