Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyenge lenne már ez a gép...

Gyenge lenne már ez a gép kisebb grafikai munkákra?

Figyelt kérdés

Intel core i5 4460 proci

8gb ddr3 memória

250gb samsung evo ssd

Nvidia geforce 750 2gb grafika

Windows 10 Pro



Amire használom :

Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign CC2019 és Lightroom, netezés, filmezés...



Eddig elég jól bírta, de mostanában előfordul hogy valamelyik program lassan indul, ha nagyobb fájlban dolgozom akkor elkezd akadozni, fagyni, vagy lassan nyit meg valamiket.


A rendszert újratelepítettem valamikor januárban, szóval nincs tele szeméttel.

Gyenge lenne már ez az 5 éves gép erre a munkára?



2019. ápr. 24. 10:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nincs sok minden betöltve a programokba, de tényleg volt már hogy plakát féle dolgot csináltam 300dpi-ben.


Ram bővítése nem igazán éri már meg szerintem, ez ddr3-as csak, idővel szeretnék új gépet, abba majd megy 16 vagy 32GB ddr4 memória, m. 2 ssd, meg majd valami i7 proci...

2019. ápr. 24. 20:12
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Ennél gyengébb laptopon vágtam videókat, és effekteztem szét őket. Jó, nem mondom, hogy futott mint a tyúk ha a kakas kergeti, de tisztességesen odatette magát.


A fáradt munka végén pedig megajándékoztam egy kis Minecrafttal. Hát igen, mindig van mit építeni! :)

2019. ápr. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kisebb grafikus munkára még jó. Otthon. Akik profi fotósok, filmesek és több száz megás tömörítetlen fájlokkal dolgoznak azoknak édeskevés. Sőt, most szabadulnak meg az ilyen típusú rendszerüktől és váltanak threadripperre, ryzenekre mert az jó.
2019. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!