Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol található a recovery...

Hol található a recovery partíció?

Figyelt kérdés

Lenovo Legion Y520, eredeti Win10 van a gépben, onnan is telepítődik, DVD-RW sincs a gépben.

Cserélném az SSD-t egy nagyobbra, de mikor klónozni akartam nem is találtam ilyen partíciót:

[link]


Mégis hol van a Windows telepítője? Se partíció, se mappák akkor mégis honnan veszi ki a telepítést?

Az SSD+HDD egy Intel Rapid Storage-ban fut (nem AHCI)


2019. ápr. 24. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van ezen recovery partíció? Meg nem lehet, hogy a HDD-n van egy image file-ban?
2019. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehetséges, mert ha fogpiszkálóval benyomom a Lenovo oldalán a Recovery gombot akkor indul szépen a telepítés. De az a fura hogy ma áttelepítettem és legújabb driverek voltak benne még a 2 napos új Nvidia is amit tegnap telepítettem. Hogy csinálta ezt Wifi elérés nélkül, fogalmam sincs.

Szerintem valami olyasmi lehet amit te írtál, de akkor honnan tudja hol a Windows image ha nincs Recovery partíció? Vagy mikor es hova készíti ha ki van kapcsolva a biztonsági mentes is?.

2019. ápr. 25. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az rejtett partíción van.
2019. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!