Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Láthatatlan partíció! Megoldás...

Láthatatlan partíció! Megoldás valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy régi samsung hdd-m, amivel van egy hatalmas nagy gondom. A vinyón régen egy windows xp-t üzemeltettem kb 5-6 évvel ezelőtt, majd szereztem egy teljesen új pc konfigurációt és ezt a gépet már nem használtam, mostanáig... A lényeg az hogy a hdd-t átraktam a mostani gépembe és a 160GB-ból csak 31.5GB-ot ismer fel. Nos, a probléma ott kezdődik, hogy a vinyó partícionálva volt 2x 80 GB-ra. Próbáltam már Minitool programokkal, EaseUS programmal meg még nem tudom hánnyal, de mindegyiknél ugyan az volt a gond, hogy csak ezt a 32 GB-ot látja amin a rendszer volt (amit tökéletesen visszaállított mindegyik) a többi mintha nem is létezne és éppen azokon voltak a szükséges adataim. Ebben szeretnék segítséget kérni. (a gép és a vinyó nem volt kitéve semmilyen külső hatásnak a szekrényem alján pihent végig)



2017. dec. 8. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha IDE csatlakozású a HDD akkor nézd meg a jumperelését, nem 32(40) GB-ra van-e állítva. Rajta van a jumperolási rajz a HDD-n.
2017. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen valóban ez volt a probléma
2017. dec. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!