Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megvettem a forza horizon...

Megvettem a forza horizon 4-et, minden pöpec de egy idő után nem tudok tovább játszani vele mert elkezd akadni mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Feladatkezelőből kiderült, hogy a Ram nem fogy el, de viszont a HDD-m valószínűleg kifullad bizonyos idő után.

Közepes grafikán játszom, mi segítene ezen, hogy tovább bírja és ne kelljen resizzem? Nagyon nem szeretném levenni a grafikát sem mert csúnya lenne a játék.



2019. ápr. 27. 13:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És akkor elképzelhető, hogy kifogy az erőből? de ha resizek egy game-et utána jó. olyan 40perc után kezd szaggatni.
2019. máj. 1. 15:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a játék ahogy játszol, egyre több dolgot akar a memóriában tárolni, vagy szimpla memory leak van benne, esetleg túlmelegszik a laptopod.
2019. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Legeslegalacsonyabb grafikán max ilyen 60%-ot használ, ami normális, de úgy is csinálja, lehet tényleg memory leak
2019. máj. 1. 15:58
 14/14 A kérdező kommentje:
Kicsit utána olvasgattam és elméletileg az új NVIDIA driverek miatt van, a 4XX.XX ekkel. Valamit elronthattak amit a 375.70 verziónál kijavítottak.
2019. máj. 1. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!