Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy a gépem kb 20 másodperc...

Lefagy a gépem kb 20 másodpercre, majd működik tovább. Mi a baja?

Figyelt kérdés
2 hete raktam össze a félig-meddig új gépemet. Új alaplapot, tápot, videokártyát, processzort és házat kapott. A 2 merevlemez, a ram és az optikai meghajtó maradt a régi. Feltelepítettem a Windowst, de azóta óránként 2-3 alkalommal, van hogy sűrűbben lefagy az egész gép 20 másodpercre, majd megy tovább minden. Az egér mozog egyedül, azon kívül minden ablak, éppen futó videó leáll. Mi lehet a baja? SATA kábeleket már ellenőriztem, és egyszer újratelepítettem a Windowst.
2019. máj. 2. 18:09
 1/3 krisztian2 ***** válasza:
Elsőnek azt gondolnám a Windows rendszer a hibás, de.. a videókártya szokott ilyet produkálni.
2019. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A merevlemezre tippelnék, valami ellenőrzést futtat és 100% terhelést produkál. Meg kéne nézni a feladatkezelőben az értéket miközben megakad.

Mennyi ram van a gépben? Virtuális tár melyik meghatón van?

Win 10 fut a gépen?

2019. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Windows 7-et használok, és 16 GB ram van a gépben.
2019. máj. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!