Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios frissítés okozhat képerny...

Bios frissítés okozhat képernyő hibákat, akadást, leállást egy héttel a frissítés után?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt frissítettem az MSI Z3070-A PRO alaplapom biosát(verzió: 7B48v29 Release Date:

2019-04-02) és minden rendben volt tegnapig. Játék közben foltok jelentek meg majd lefagyott és újra indult a gép, párszor újra indítottam képhibák mindig voltak(sárga, kék foltok) majd GPU drivert frissítettem és látszólag megoldódott, de ma azonban újra kezdődött. Lefagy a kép és foltok jelennek meg. Van valakinek valami ötlete rá? Előre is köszi!



2019. máj. 4. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem a bios miatt van, mert az vagy működik rendesen, vagy sehogyan sem. Főleg nem okoz foltokat a monitoron. Videokártya probléma lesz. Több lehetőséged is van:

-kipróbálod másik videokártyával (ha van)

-megnézed a videokábelt, hogy nem mozdult-e el

-kipróbálod másik kábellel

-a videokártyát kiveszed és egy másik gépben kipróbálod

-ha van alaplapi videokártya, próbáld ki azzal is

2019. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a VGA haldoklik, érdemes kipróbálni régebbi drivert is ne csak a legújabbat.
2019. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket. Alaplapi videokártyával hibátlanul megy, illetve másik gépben kipróbálva a videokártya ugyan azokat a problémákat hozta.
2019. máj. 5. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!