Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopon odáig elvergődtem,...

Spectator kérdése:

A laptopon odáig elvergődtem, hogy egy zenei CD valamennyi (19) track-ja rajta van. Hogyan lehet ebből egy új audio-lemezt (=másolatot) csinálni?

Figyelt kérdés
Vajon ilyenkor a hang-anyag valahol megvan-e a gépben. A különböző szoftverek egyre arra bíztatnak, hogy húzzam oda a hangfájlt, de ilyet nem találok.

2019. máj. 4. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem csak a pár kilóbájtos .CDA fájlokat másoltad át, hanem egy audiograb progival tényleg felmásoltad az egészet akkor van rá egy csomó ingyenes...


[link]

2019. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ashampoo Burning Studio FREE


vagy amit régen szerettem:

ImgBurn


Igazából végtelenül egyszerű, olyan progi kell ami tud lemezt másolni.

Sztem még a win is tud ilyet csak soha nem használtam.

2019. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves #1 és #2

1) Betettem a lemezt, és másolás utasítással beküldtem a gépbe. Az autograb-ról meg nem tudom micsoda.

2) Hogy a másoláshoz hangfájl-másoló kell, azt én is sejtettem. Van is egynéhány: Any Burn; Express Disc Burning; Burn Aware Free; NCH Suite de egyikhez sem elég az egy mappába (egy lemezről kigyűjtött) csomó track.

2019. máj. 5. 15:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs! Audiograb, de így se tudom, micsoda.
2019. máj. 5. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Megnézed hogy a CDA fájlok mekkorák. Ha pár kb, akkor nem nyert. Grabbelni kell. Ehhez van egy csomó - ingyenes - program.


pl: [link]

2019. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az AudioCD-t sima másolással vitted fel, akkor biztos hogy nem lett jó!
2019. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!