Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új asztali számítógépekbe és...

Új asztali számítógépekbe és laptopokba szoktak még DVD meghajtót tenni?

Figyelt kérdés
Az enyémbe mondjuk még van ,de az nem mondható öreg asztali pc-nek. Kíváncsiságból kérdezem.

2019. máj. 7. 19:21
1 2
 1/12 Igor Igorovics ***** válasza:
Én már nem vettem az enyémbe. Régen is csak windows telepítéshez meg driver cd-hez használtam, de ma már az sem fontos. Windowst mindig frisset telepítek pendrive-ról, driver olyan szinten frissül, hogy azt is érdemes mindig letölteni. Laposokban van még szerintem.
2019. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van neki hely a gépházon akkor tehetsz bele. Egyébként elég ritka manapság. Én a régi játékok, régebbi lemezes dolgok miatt használom.
2019. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy kérdezem igazából,hogy gyárilag van e benne ? Azt tudom,hogy én azt csinálok vele amit akarok,hogy ha van hely.
2019. máj. 7. 19:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"gyárilag"? Szinte senki sem vesz előre összerakott gépet mivel vacak vételek, pcx vagy iponon összeválogatod és összeszerelik pár ezerért.


Ha irodai brand gépre gondolsz (például dellek népszerűek), akkor azok többségében még van DVD író.


Új laptopokban is nagyon ritka már.

2019. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legalább 5 éve nem.
2019. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen gyárilag kérdeztem. Nekem is összerakott gépem volt . Olcsóbb állítólag mint ha készben vennéd. Én mondjuk az emagon nézegettem a gyári kész számítógépeket. Beírtam asztali számítógép és beadott egy csomót.
2019. máj. 7. 19:52
 7/12 Igor Igorovics ***** válasza:
100%

Általában nagyon rosszul vannak összerakva a kész gépek.


A brand gépek (dell, thinkcentre) persze nem, nagyon is jók.


De azok nem igazán otthoni célra vannak kifejlesztve, videokártya gyenge bennük, és újonnan iszonyú drágák.

2019. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előre összerakott gépet a hozzá nem értők, illetve ahoz érteni akaró lámák vesznek. Írj egy keretet inkább, mint, hogy beszopasd magad.
2019. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké vágom, hogy nem venni akarsz gépet. De akkor miért tetted fel a kérdést?????????? Nem kíváncsi vagy, erről a témáról számtalan oldalon tájékozódhattál.
2019. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%

"Szinte senki sem vesz előre összerakott gépet "


Naa....

2019. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!