Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép nem meghatározott...

A gép nem meghatározott időnként kifagy,5-6 másodpercre, játék közben (nagyobb terhelés alatt) sűrűbben és hosszabb ideig tart. Többi infó leírásban. Ötletek? Esetleg, hogy mi lehet esetleg megoldás?

Figyelt kérdés
Eddig integrált videókártyám volt, azért azt hittem az miatt csinálja, viszont most egy 1060 6gb-om van. +infó, hogy kifagyás alatt a processzor és GPU teljesítmény 0-ra redukálódik. Driveres problémára is gondoltam, de nem tudom minek a driverével lehet probléma.

2019. máj. 7. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha van a tápegységen molex csati akkor mérjed multiméterrel folyamatosan terhelés alatt és ha a +5 és +12 voltos ág nagyban ingadozik akkor a táp a ludas.
2019. máj. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha viszont nem a tápegység akkor az alaplap haldoklik.
2019. máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos molex csati de van átalakítóm az is jó lehet, hogy átalakítom molexre és utána mérem le?
2019. máj. 12. 20:19
 14/15 MGéza ***** válasza:
Úgy is jó.
2019. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Esetleg már megoldás a molexen kívül, hogy hogyan mérhetném meg? Mivel alapból nincs és az átalakítós megoldás se jön össze.
2019. máj. 15. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!