Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnék venni sima Iphone...

Hol tudnék venni sima Iphone 6-os kijelzöt?

Figyelt kérdés

Egy teljes kijelzöre lenne szukségem, minek utána a mostani tropára ment. Uveg betört kijelzö nem muködik, ki szereltem már az egész elölapot most már csak keresek egy ujat.

Láttam a notebook oldalán eladót 5000Ft-ért amire az volt irva hogy utángyártott, amit nem nagyon tudok hogy mit jelent, de jófogáson meg 9000ért árulnak elvileg eredetit. Egyszer ilyen oldalon már átvágtak egyszer ugyhogy nem bizom a véletlenre. Valaki tud boltot esetleg? Az lenne a legideálisabb, mert igy meg tudom venni helybe és nem kell napokat/heteket várni rá. Egyébként kész vagyok feláldozni az idömet várakozásra, ha jó ajánlat pl 4-5000ért.



2019. máj. 18. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebay,amazon
2019. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!