Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj? (videókártya)

Mi lehet a baj? (videókártya)

Figyelt kérdés

Takarítottam ment a gép (zenét hallgattam rajta) elment alvó üzemmódba ahogy szokta egy idő után, viszont amikor be akartam kapcsolni nem csinált semmit. Gondoltam kikellene már pucolni igy szétkaptam megpucoltam, de nem ment. Elkeztem a ramokat kivenni egyesével nem ment. Aztán amikor a videókártyát vettem ki elindult a gép. A videókártyán semmi sérülést nem látok. Videókártyával lenne baj? Vsgy esetleg más eszköz okozhatja a problémát pl a táp? Válaszotokat előre is köszönöm!

Proci: i5 4mag

Ram: 4gb 1600mhz

Táp: 400w

Vidókártya: geforce gts250



2019. máj. 20. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Te áram alatt kezdted kivenni az alkatrészeket, miközben a gép aludt ? Az szép.

Magadra vess !

2019. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha egy kicsit értelmezed amit irtam és észre veszed a sorrendet benne akkor tudnád mi a helyzet.. de hát az emberek csak hülyeséget és negativ kritériumot tudnak hajtani. De hogy megértsd mivel kipucoltam egyértelmű hogy nem áram alatt ezáltal elkeztem kivenni belőle 1 dolgot bedugtap táp kábel próba kapcs nem ment és igy tovább.. nem is értem miert kommenteltél? Sőt már önmagamat nem értem miert válaszolok egy olyan embernek aki nem tudja értelmezni a mondatokat. De ez még nem is annyira nagy gond, de hogy annyi paraszt eszed ne legyen hogy ennyire hülyének nézel másokat.
2019. máj. 20. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyugalom kérdező, 33% az nem véletlenül annyi :D

Tippre meghalt a videókártyád, de nem gáz, mert van a gépedben integrált is (ha az alaplapra kötöd a kábelt), ami nem hinném, hogy sokkal kisebb teljesítményű, mint egy GTS 250.

2019. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen van, megyis a gép. Viszont csak googlézésre jó az meg kevés nekem :D nyugodt vagyok csak fel bosszantott. Lehetséges hogy meghalt a videókártya csak furcsa hogy semmi sérülés nincs rajta. Mondhatni mintha új állapotba lenne azon kivül hogy picit poros
2019. máj. 20. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Aztán amikor a videókártyát vettem ki elindult a gép"

Erről ennyit!

Kérdezni is tudni kell !

A 33 % a túlzott őszinteségemnek szól, és nem a szövegértésemnek, vagy egyéb másnak.

Szeretek nagyot rúgni a hozzád hasonló idiótákba, akár két lábbal is.

Olvasd csak el a kérdésedet te nagyon hülye !!! :)

Vagy mutasd meg egyolyannak aki tud olvasni, és érti is a leírtakat. Aztán égjen az arc !! :D

2019. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Tetszik a nicneved, olyan szép értelmes. Mint a kérdésed. :)
2019. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még arra van esély, hogy a tápegységgel van probléma, vagy csak a videókártya kimozdult a foglalatból. Próbáld meg visszarakni vagy másik foglalatba, ha van, illetve másik táppal is érdemes kipróbálni vagy másik gépben ugyanezt a videókártyát.
2019. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De őszintén kiaz a nagybarom aki áram alatt vesz ki belőle dolgokat? Kicsit belegondolhatnal nemde? Hanem is a gép miatt de a saját épségem céljábol hogy ne vágjon agyon a 220, leárantalanítom (meilőtt beszólnál hogy a táp nem 220 visz tovább: nem tudni hogy esetleg a táp rossz e és épp milyen feszültséget ad tovább épp abba a pilanatban) köszönöm a segítséget aki próbált, annak is aki olyat irt aminek semmi köze ehez(iróna)
2019. máj. 21. 13:27
 9/9 anonim válasza:
nem kötekedésből de a hálózatban is 230V a feszültség...
2019. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!