Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon 7 vagy RTX 2080 ti?...

Radeon 7 vagy RTX 2080 ti? Melyik a jobb és mire?

Figyelt kérdés

különségek vanak bőséggel

Pl.

1.Ami elöször feltünik az az ár

2. vram különbség



2019. máj. 22. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

ha megnézel egy összehasonlítást egyértelműen a az RTX jobb, kb mindenben, kivéve az árában (ami csak akkor gond, ha nincs rá elég kereted)


gamingre veszed gondolom, ott meg inkább az igények és a pénztárcád szabja meg a határt


ha nekem kellene választanom egyértelműen az RTX-et választanám több okból is, de ez én vagyok

nekem egy 1080Ti van a gépemben amit legalább még 2-4 évig tervezek megtartani

high-endben a Geforce vezet az AMD csak nyeli a port, VISZONT árban az AMD jóval kedvezőbb és sokaknak baromira felesleges 200-300-400+-ért kártyát venni, amikor amire ők szeretnék bőven elég egy jóval olcsóbb kártya is


csak azért, hogy a haveroknak elmond, hogy 2080Ti-d van, azért nem éri meg megvenni a drágább kártyát

2019. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összehasonlíthatatlan, hiszen az egyik dupla annyiba kerül. A Radeon VII teljsítményben és árban is inkább a 2080 ellenfele.


Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, az RTX nagyjából 30 százalékkal erősebb. A VRAM különbség játékokban nem igazán számít, esetleg bizonyos munkafolyamatoknál, de még a jövőben jól jöhet. Ja meg a Radeon nem támogat Ray-Tracinget.

2019. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a Radeon VII Jövő biztosabb nem?
2019. máj. 23. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:
miért lenne biztosabb?
2019. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!