Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen SSD meghajtót vegyek...

Milyen SSD meghajtót vegyek kb.20, max 25 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Jelenleg a gépben található:

1x SSD - Samsung 840 EVO 120 GB

1x HDD - WD Black 1 TB


Értelemszerűen a rendszerhez van az SSD, ez még a régi gépemből öröklődött, 5 éve még bőven elég volt, most viszont egy 480-500 GB méretűre cserélném. Nézegettem, hogy újabban már árulnak ilyen memória formájúakat is, csakhogy az alaplapomban nincs neki M.2 foglalat, átalakító kellene hozzá, milyen átalakítót lenne érdemes venni?


Másik variáció, hogy inkább maradjak a SATA3 csatlakozásnál? Amennyiben igen mostanában milyet érdemes venni? Azt nézegettem, hogy a Samsung még drágább mint a többi, ez meg is érződik? Ha lehet szeretnék 20 ezer körül maradni.


Szóval minden variációra, márkára nyitott vagyok ami nektek bevált vagy jót hallottatok róla és jó árban van, de ha az M.2 verziót ajánljátok akkor kérlek egy átalakítót is mutassatok hozzá.


Köszönöm szépen a segítséget előre is :)



2019. máj. 29. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ezt: [link]


Inkább SATAIII-t mint átalakítót is...

2019. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, én ezt nézegettem:

[link]

2019. máj. 29. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ha belefér, ha nem:

Belépő kategóriás SSD-nek meg a BX500-as a legjobb választás:

[link]

2019. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!