Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik választás volna a jobb?

Melyik választás volna a jobb?

Figyelt kérdés

GIGABYTE Geforce RTX 2060 AORUS XTREME 6GB GDDR6 (GV-N2060AORUS X-6GC) Videokártya


ASUS GeForce RTX 2060 ROG STRIX OC 6GB GDDR6 (ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING) Videokártya


2019. máj. 31. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
ASUS
2019. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

árban Gigabyte

teljesítményben Asus

2019. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyan jobb teljesítményben az Asus? A giga boost órajele 1845 az asusé 1830.
2019. máj. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagyot csalódtam a Gigabyte-ben. Vettem egy 1080 g1 gaminget és egy X470 giga lapot. Nem tudom használni az RGB Fusion-t mert legyilkolja a kártya ledjét ha feltelepítem. Így nem is tudom állítgatni az alaplapi rgb csatlakozókat, csak alapszínekre a biosban :(


Persze most sokan röhöghetnek rajtam hogy RGB minek az, de én akartam, és ha egy gyártó 2 terméke nem tud egymással működni, az tiszta siralom.


Nekem biztos Rog Strix lenne most a választásom, tudom hogy az (is) túlárazott, de ott ekkora fail nem fordul elő.

2019. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Uhh, elég nyilvánvaló hogy a konkrét kártyával, vagy lappal van gond ami épp neked jutott, nem a típussal. Asus, MSI, Gigabyte ugyanolyan szar ha minőségellenőrzésről(vagy garanciáztatásról) van szó. Azt is mondhatnád, hogy elvből Activision játékot veszel inkább, mert az EA pofátlanul árazza be a cuccait.
2019. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tkp mindegy.

Én mondjuk valószínűleg 20k-val olcsóbban egy MSI Ventust választanék, oszt cső.

2019. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy minek neked hiperszuper ultra gaming kártya, az MSI Ventus vagy a Gigabyte Windforce is megteszi 20k-val olcsóbban.
2019. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 5


Nem, redditen is megkérdeztem, és linkeltek pár topikot pont erről. A 1080 G1 Gaming egyszerűen összeakad az RGB Fusion-al, mindeközben egy 1050Ti G1 teljesen jó.

A pascal szériára még nem írták rá hogy RGB Fusion, csak RGB vagy valami ilyesmi. De ki gondolta volna...


Külön-külön tökéletesen működnek. Jobban jártam volna egy rtx-el, csakhát éppen még nem jöttek ki, a nyarat meg nem akartam gép nélkül tölteni.

2019. máj. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!